Meie poolt pakutavad teenused.

Tõhusad ja nägusad kujundustööd. Anname asjale sisu ja välimuse, oleme kreatiivsed ning armastame oma tööd.

Firmastiil ja bränding

Läbimõeldud ja nägus visuaalne identiteet (CVI) annab ettevõttele või brändile näo. See loob esmamulje ning esindab seda absoluutselt igal ajal. Firmastiil ei ole ainult logo disain, vaid visuaalne tervik, sisaldades lisaks ka ettevõtte värve, kirjastiile, dokumentide, visiitkaartide, esindussõidukite, meenete ja erinevate reklaamide kujundusi.

Logo disain

Kui ei nähta vajadust tervikliku visuaalse identiteedi väljatöötamiseks, siis tihtipeale tuleb kõne alla uue logo kujundamine. Meie kujundatud logod on selged, professionaalsed ja ajatud. Lõpptulemuse juurde kuulub ka logoraamat, milles on toodud logo erinevad variatsioonid, korrektsed värvikoodid, kasutamise reeglid ja kirjastiilid.

Visiitkaardid

Üheks oluliseks ettevõtte visuaalse identiteedi osaks on visiitkaardid. On oluline, et visiitkaardi disain kattuks ettevõtte stiiliga ja annaks edasi selge sõnumi. Visiitkaardi kujundamisel oleme kiired ja kreatiivsed, tagame ka trükitehniliselt korrektsed failid. Või teeme asja lihtsaks ja mugavaks ning organiseerime kogu trüki.

Trükised

Et edukalt müüa, tuleks ka paberkandjal silma paista. Olgu selleks plakatid, brošüürid, voldikud, kleebised,  lauarääkijad, menüüd, kinkekaardid, rollupid vms reklaamtrükised. Lisaks kaunile disainile, peame ka siin oluliseks trükiettevalmistust, et lõpptulemus saaks mõõtmetelt, kujult ja värvide poolest selline nagu mõeldud.

Pakendidisain

Pakend on toote müügiedu saavutamisel kriitilise tähtsusega, mistõttu on äärmiselt oluline erineda ja silma paista. Töötame välja pakendi kujunduskontseptsiooni, arvestades toote mõõtmeid, omadusi ja muid eripärasid. Konsulteerides kliendiga ja analüüsides konkurente, leiame alati kreatiivse lahenduse.

Muud kujundustööd

Loome erinevat graafikat muuhulgas ka veebi tarbeks. Sotsiaalmeedia profiilid ja -postitused, kampaaniad, e-maili signatuurid, bännerid, ikoonid, illustratsioonid jne. Lisaks kõik muu, alates jooniste ja muu infograafika kujundamisest, lõpetades t-särgi või medali kujundamisega. Lihtsalt küsi ja leiame lahenduse.

Meie kliendid

Kirjuta! Oleme avatud uutele projektidele.

WordPress Theme built by Shufflehound. © Copyright 2013-2018 Kreatiiv OÜ